дивись.info

Гройсман заявив, що знає, як підвищити мінімалку до 300 доларів

Гройсман заявив, що знає, як підвищити мінімалку до 300 доларів

Економіка України може зростати вдвічі швидше за умови збереження темпів розпочатих реформ.

Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Рівне 1», повідомляє Урядовий портал.

«Зараз не можна згортати реформи – це важливо. Ми можемо зростати вдвічі швидше. І все, що дасть економіка, реінвестувати в життя людей», – зазначив глава уряду.

Він наголосив, що зроблено багато, але попереду чимало роботи. «Я прийшов працювати в уряд, мінімальна зарплата була 50 доларів. Зараз 150 доларів. Це багато? Ні, мало. Мене можна за це критикувати? Так. Але я знаю, як зробити так, аби мінімальна зарплата була 300 доларів. Я знаю і роблю. Аналогічно із пенсіями. Я не пам’ятаю жодного українського уряду, який би за півтора року зробив два перерахунки пенсій, причому один вже в автоматичному режимі. І я знаю, що мій борг перед людьми, які мають великий стаж, але свого часу отримували маленькі зарплати. Їм треба допомогти. І тут треба ще попрацювати», – сказав Прем’єр-міністр.

За його словами, зміни відбуваються фундаментальні. «Приміром, дороги. Ми почали активно будувати дороги з 2017 року. За цей період ми побудували 6800 км доріг. За попередні 10 років сумарно побудували менше. Зараз це треба продовжувати. У нас є стратегія – об’єднати обласні центри між собою якісними дорогами. Стратегія розрахована на 5 років. Тож у нас є ще три роки, за які можна інвестувати кошти, аби і далі з’являлися нові шляхи», – сказав Гройсман.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.