дивись.info

Wizz Air вдвічі збільшить частоту виконання рейсів зі Львова

Wizz Air вдвічі збільшить частоту виконання рейсів зі Львова

Вже цієї зими кількість рейсів, у порівнянні з минулорічним сезоном, зросте у сумі на 10 рейсів.

Зважаючи на популярність напрямків авіакомпанії «Wizz Air» з/до Львова, середньомісячна завантаженість яких у цьому році складає 83%, ДП МА «Львів» спільно з «Wizz Air» вирішили збільшити частоту виконання рейсів на 5 напрямках, а саме: до Братислави, Вроцлава, Гданська, Берліна та Дортмунда. Про це інформують у аеропорті «Львів».

Як результат, вже цієї зими їх кількість, у порівнянні з минулорічним сезоном, зросте у сумі на 10 рейсів.

Зокрема, рейси до Братислави виконуватимуться 5 разів на тиждень (по понеділках, вівторках, середах, п’ятницях і суботах) у порівняння з 2 рейсами у сезоні Зима 2018/2019.

Кількість рейсів до Вроцлава зросте з 3 до 5 рейсів, що виконуватимуться по вівторках, середах, четвергах, суботах і неділях.

До Гданська і Берліна рейси здійснюватимуться вдвічі частіше – 4 рази на тиждень (по понеділках, середах, п’ятницях і неділях).

У напрямку до Дортмунда виконуватиметься 3 рейси на тиждень (по понеділках, середах і п’ятницях) у порівнянні з 2 рейсами у минулорічному сезоні.

Авіакомпанія Wizz Air також суттєво змінила частотність на п’яти напрямках у літньому сезоні цього року.

Кількість рейсів збільшено у: Братиславу – з 2 до 3; Гданськ – з 2 до 4; Берлін – з 2 до 4 та Вроцлав – з 3 до 5. Також у Дортмунд – з 2 до 3.

Нагадаємо, угорський лоукост-перевізник WIZZ AIR відновив свою роботу у МА «Львів» ім. Данила Галицького усередині 2017 році, відкривши рейси у Вроцлав та Берлін.

У березні 2018 року – додано ще три: у Дортмунд, Гданськ та Катовіце. Згодом було вирішено почати польоти у Лондон-Лутон. Таким чином, станом на літній сезон 2018 року було шість напрямків, а влітку 2019 року їх стане фактично вдвічі більше – 10.
У кінці жовтня стартували рейси у Вільнюс та Братиславу, в середині грудня – у Франкфурт-Хан, а з 3 березня 2019 року – у Копенгаген.

Таким чином WIZZ AIR є абсолютним лідером за кількістю напрямків з/до аеропорту «Львів» – з березня 2019 року авіакомпанія виконує польоти у 10 напрямках, у шість країн Європи. А частотність у літній сезон сягає 31 рейсу в тиждень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.