дивись.info

Аеропорт «Львів» визнано одним з найкращих держпідприємств України

Аеропорт «Львів» визнано одним з найкращих держпідприємств України

ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького» зайняв четверте місце у рейтингу державних підприємств та став кращим серед аеропортів державної власності в Україні.

Про це повідомляється на сторінці аеропорту у Фейсбуку.

Всього було вивчено 50 українських підприємств. Результати їх дослідження за підсумками 2017 року розміщені на сайті, створеному Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) разом з Інститутом економічних і соціальних реформ Словаччини (INEKO).

ТОП-50 успішних кампаній очолило ДП «Украерорух», загальна фінансова стійкість якого була оцінена на 8 із 10 можливих балів. Наступні місця, відповідно, посіли Маріупольський морський торговий порт, ДП «Адміністрація морських портів України» та ДП «Міжнародний аеропорт Львів».

Згідно з рейтингом, до топ-10 підприємств увійшли:

  1. ДП «Украерорух»;
  2. Маріупольський морський торговельний порт;
  3. Адміністрація морських портів;
  4. Міжнародний аеропорт «Львів»;
  5. Морський торговельний порт «Південний»;
  6. Одеський морський порт;
  7. Поліграфічний комбінат «Україна»;
  8. Міжнародний аеропорт «Бориспіль»;
  9. ПрАТ «Укргідроенерго»;
  10. ПАТ «Центренерго».

За словами аналітиків МЦПД, держкомпанії для участі в рейтингу відбирали за показником «загальна вартість активів». Дані брали з офіційних сайтів компаній або шляхом запитів до них на публічну інформацію. Рейтингування здійснювалося на підставі чотирьох критеріїв: ліквідність, рентабельність, леверидж і діяльність.

Слід відзначити, що у порівнянні з 2016 роком ДП МА «Львів» піднявся відразу на дві позиції: з шостої на четверту. Наступний по рейтингу аеропорт – «Бориспіль» розташований на 8 позиції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.