дивись.info

Львівського режисера відзначили престижними нагородами за фільм про Чорнобиль

Львівського режисера відзначили престижними нагородами за фільм про Чорнобиль

Не минуло й кількох тижнів, як фільм Львівського режисера Олександра Денисенка «WONDERWALL» отримав 5 нагород в США за один вікенд, як фільм знову візначили кількома престижними нагородами у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Лондоні.

WONDERWALL – розповідає про дивовижну силу кохання, яке допомагає подолати біль втрати коханої людини. Це історія звичайного юнака, що страждає, втративши кохану через радіаційне опромінення. Герой, досліджуючи пост-апокаліптичний світ Чорнобиля, отримує шанс знайти відповідь на невимовне горе, що з’їдає його зсередини, та осягнути свободу, – натхнення жити й бути щасливим.

Автори прагнуть показати Чорнобиль з емоційно нової точки зору – без домінування страху й тривоги, з якими він асоціюється: «Ми хочемо дати надію й зігріти промінчиком світла серця, які заполонило горе втрати».

У Нью-Йорку WONDERWALL удостоїли найпрестижнішої нагороди «Princeton Tiger Award», якою журі фестивалю відзначає фільм, що передає месидж в екстраординоарний спосіб. The Nassau Film Festival вважається одним з кращих короткометражних фестивалиів Америки, та одним з топ-100 у світі!

В Лос-Анджелесі, під час кінофестивалю The Valley Film Festival, WONDERWALL відзначили як «Найкращий музичний фільм», а в Лондоні, під час North European Film Festival, фільм нагородили за «Найкращу операторську роботу».

На сьогодні WONDERWALL є лауреатом понад 20 нагород з усього світу, та учасником конкурсних програм понад 40 кінофестивалів (США, Канада, Великобританія, Австралія, Португалія, Франція, Ізраїль, Німеччина, Австрія та ін.).

Олександр Денисенко – режисер, лауреат численних міжнародних нагород та відзнак, учень та асистент лауреата Оскара – Анджея Вайди.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.