дивись.info

При Великолюбінській лікарні хочуть створити обласний медзаклад

При Великолюбінській лікарні хочуть створити обласний медзаклад

На базі Великолюбінської міської лікарні хочуть відкрити сучасне реабілітаційне відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Про це на своїй сторінці у Faсebook повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Для початку слід перереєструвати цей наш комунальний медзаклад – змінити юридичну «прописку» із львівської на великолюбінську. Із пропозицією підтримати таку ініціативу до мене звернувся селищний голова Великого Любіня», – написав Гірняк.

За його словами, перереєстрація дозволить податок із доходів фізичних осіб обласної клінічної сплачувати до казни Великого Любіня. Натомість Великолюбінська селищна рада гарантує 50% ПДФО спрямовувати на покращення матеріально-технічного стану відділення реабілітації.

«Мав нагоду ознайомитись зі потенційним приміщенням. Переконаний – спільними зусиллями можемо досягти успіху. Тим паче – на Львівщині є брак місць для реабілітації постінфарктних та постінсультних хворих. Більше того, сірководневі джерела на території селищної ради – просто гріх не використати для оздоровлення. Так що обома руками «за» перереєстрацію Львівської обласної клінічної лікарні», – йдеться в дописі Володимира Гірняка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.