дивись.info

У мерії Львова підтримали дві електронні петиції

У мерії Львова підтримали дві електронні петиції

Комісія законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР розглянула і підтримала винесення на розгляд депутатського корпусу ЛМР двох ухвал  про розгляд електронних петицій.

Перший проект ухвали стосується розгляду електронної петиції «Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян».

Заступник начальника управління «Секретаріат ради» ЛМР, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка повідомив, що петиція набрала необхідних 500 голосів і передбачає коригування генерального плану м. Львова і надання коштів для початку робіт із напрацювання нового генплану м. Львова у 2019 році.

Голова постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР Юлія Гвоздович запропонувала підтримати цю петицію, оскільки переконана, що генплан міста треба коригувати кожні 5 років.

Другий проект ухвали стосується розгляду електронної петиції «Про створення паркової зони між вулицями В. Липинського та А. Лінкольна». Ця петиція, за інформацією Ореста Файфурки, теж набрала необхідних 500 голосів і згідно з процедурою тепер депутати мають розглянути її на пленарному засіданні і прийняти рішення щодо підтримки чи відхилення. У разі підтримки має бути розроблена дорожня карта на виконання цієї петиції. Присутні на засіданні комісії мешканці – ініціатори пропозиції запропонували парковій зоні, яка у майбутньому буде створена, присвоїти ім’я співачки Квітки Цісик, бо у цьому районі є школа, яка носить ім’я співачки, діє музей її імені.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.