дивись.info

На Львівщині перевіряють дев’ять повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства 

На Львівщині перевіряють дев’ять повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства 
фото: Укрінформ

Звернення надійшли від громадян та представників «Громадянської мережі ОПОРА».

За період передвиборчої парламентської кампанії станом на 20 червня до поліції Львівщини надійшло дев’ять повідомлень про можливі порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України». Відповідні заяви від громадян та представників «Громадянської мережі ОПОРА» були зареєстровані у Пустомитівському, Жидачівському, Стрийському, Сколівському, Городоцькому та Яворівському районах.

Звернення стосувалися агітаційних плакатів, білбордів, сітілайтів, на яких не було зазначено реквізитів установи, що здійснила їх друк та тираж, інформації про осіб, відповідальних за їх випуск та замовника відповідних матеріалів, а також щодо виявлення у мережі Інтернет інформації про можливий підкуп виборців.

Відомості про усі повідомлення внесені до Журналу єдиного обліку, зараз тривають перевірки.

Нагадуємо, за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Повідомити про виявлені факти можна за телефоном оперативної лінії 102, або звернутись із заявою у територіальній підрозділ поліції. Особи, винні у скоєнні правопорушення, будуть притягнуті до відповідальності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.