дивись.info

Половина українців підтримують автономію ОРДЛО у складі України, – соцопитування

Половина українців підтримують автономію ОРДЛО у складі України, – соцопитування
Фото з відкритих джерел.

Майже половина українців підтримала б рішення про надання автономії у складі України територіям окупованого Донбасу заради припинення вогню.

Про це свідчать презентовані в Києві результати опитування, проведеного 13-19 червня центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка, передає УНІАН.

За результатами опитування, 49,5% українців підтримали б рішення про надання автономії у складі України непідконтрольним територіям Донецької та Луганської областей для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту на Донбасі (впевнені, що підтримали б – 20,4%, скоріше підтримали б – 29,1%), не підтримали б – 30,7% (впевнені, що не підтримали б – 17,5%, скоріше не підтримали б – 13,2%). 19,8% зазначили, що їм важко відповісти на це питання.

Опитування з 13 по 19 червня проводили центр «Соціальний моніторинг» та Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка серед населення України віком від 18 років. Загалом у дослідженні взяли участь 3013 респондентів. Стандартна похибка – 1,8%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.