дивись.info

На Львівщині лави ДПСУ поповнив чотирилапий спецназ (фото)

На Львівщині лави ДПСУ поповнив чотирилапий спецназ (фото)

Не бояться пострілів та вибухів, розуміють з півслова, незамінні помічники під час затримання злочинців – у прикордонному відомстві підготувати собак-спецпризначенців.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

Так, сьогодні, у Кінологічному навчальному центрі відбувся перший випуск кінологів спецпідрозділу ДОЗОР та їх вихованців.

Сім бійців зі службовими собаками протягом трьох місяців опановували основи дресирування, вивчали методику і тактику застосування пошуково-штурмових собак.

Задача чотирилапих штурмовиків безстрашно атакувати і затримувати злочинців, незважаючи ні на що, у будь-яку пору доби, у будь-яких умовах і на будь-якій території. Тому досвідчені інструктори проводили заняття в умовах, максимально наближених до реальних – із пострілами та вибухами. Адже такі собаки покликані діяти там, де є підвищений ризик для життя людини, попереджаючи про небезпеку, інколи, і ціною власного життя.

Під час складання іспитів бійці спецпідрозділу ДОЗОР та їх підопічні продемонстрували усі здобуті знання та навички. Це базові елементи підготовки, зокрема навики слухняності, пошук та затримання злочинців на пересічній місцевості, у приміщеннях та в транспортних засобах.

За результатами успішної здачі іспитів усі бійці отримали свідоцтва з підготовки кінологів, а лави спецпідрозділу Держприкордонслужби ДОЗОР поповнилися чотирилапими спецпризначенцями.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.