Актуальні теми:

Підтримати

П’ятій колоні немає місця в українській владі, — Петро Порошенко на Львівщині

П’ятій колоні немає місця в українській владі, — Петро Порошенко на Львівщині

Партія «Європейська Солідарність» йде на дострокові парламентські вибори для того, щоб захистити державницькі надбання останніх 5 років і не дати проросійській «п’ятій колоні» увійти до коаліції у Верховній Раді, де вона буде реалізовувати кремлівський план з ослаблення України.

Про це лідер партії Петро Порошенко заявив під час виступу перед прихильниками у Львові.

«П’ять років п’ята колона сиділа тихіше води і нижче трави. А тепер підвели голови. Поки я був президентом, я знав, як тримати їх під плінтусом. А тепер у них з’явилася надія на нові обличчя, на недосвідчених політиків. Вони «воспряли духом». І вже чути гуркіт бульдозера, яким вони хочуть руйнувати той фундамент державності, який ми з вами разом звели за п’ять років», – зазначив Порошенко.

Петро Порошенко окресли окреслив стратегічні цілі партії Європейська Солідарність: завершення війни, вступ до Євросоюзу та НАТО, зростання рівня життя.

«Якщо будуть спроби збити країну з євроатлантичного курсу та штовхнути її знову в сферу впливу Росії, ми здатні чинити опір. Завдання нашої команди полягає у тому, щоб контролювати, щоб не дати переступити ті червоні лінії, які є межею, за якою Україна перестане бути сама собою, перестане бути Україною. Щоб протистояти таким викликам, потрібен не лише голос, хай приємний і красивий, але й сила волі, розум, досвід, рішучість. Саме таких людей ми й підбирали до команди», - зазначив Петро Порошенко.

Окрім того, під час зустрічі у Львові, лідер партії презентував команду: Олега Синютку, Володимира В’ятровича, Софію Федину, Андрія Карпова.

«Йдемо разом вперед, бо це частина нашої перемоги. Ми повинні не залишить вдома, не гризти себе на кухні. Давайте частину свого життя та часу приділимо тому, щоби тих, людей, які сьогодні сумніваються, які мають клопоти чи невпевненість – давайте їх об’єднаємо. Ми повинні сьогодні стати разом і на повний голос сказати: ми Україну нікому не віддамо, Україна в нашому серці, а шлях України до Євросоюзу та НАТО», - зазначив Олег Синютка.

Петро Порошенко разом з командою також зустрілися з мешканцями Стрия, а сьогодні запланована зустріч в Дрогобичі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: