дивись.info

У Львові студенти-медики протестують проти американських тестів

У Львові студенти-медики протестують проти американських тестів
Фото: Ігор Зінкевич.

Сьогодні, під стінами львівської ратуші, розпочалася акція протесту: «Stop IFOM».

Про це повідомляє ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook».

1 червня о 10:39 студенти-медики зібралися під стінами львівської ратуші. Молодь виступає проти здачі «International Foundations of Medicine» – іспиту з Міжнародних основ медицини, який розробляється однією з найавторитетніших у світі атестаційних рад – Національною радою медичних екзаменаторів США «NBME».

Українські студенти-медики вважають, що через те, що навчання відбувається за застарілими підручниками та у світі підготовка до цього тесту починається за два роки, в Україні просто неможливо встигнути підготуватися до цього тесту. Також студенти обурені, що американський тест «IFOM» є обов’язковим.

«В Україні іспит «IFOM» адмініструється Центром тестування при МОЗ України спільно з «NBME». На сайті центру оцінювання вказано, що за змістом тестові завдання «IFOM» охоплюють питання внутрішньої медицини, хірургії, педіатрії, психіатрії, акушерства та гінекології, які повинні знати студенти будь-якої країни світу, навчаючись на останньому курсі вищого медичного навчального закладу», – йдеться у повідомленні.

Раніше така акція відбулася в Івано-Франківську.

Gepostet von Igor Zinkevych am Montag, 1. Juli 2019

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.