дивись.info

У Львові відбиратимуть учасників «Ігор Нескорених» 2020, які пройдуть у Гаазі

У Львові відбиратимуть учасників «Ігор Нескорених» 2020, які пройдуть у Гаазі

Військовослужбовців із Львівщини запрошують пройти спортивне тестування до команди.

Про це повідомили, сьогодні, 1 липня, у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

13 липня, у Львові на території Навчально-спортивної бази літніх видів спорту міністерства оборони України на вулиці Клепарівській №39, відбудеться спортивне тестування. Пройти тестування можуть усі охочі. Для цього потрібно пройти реєстрацію за посиланням до 6 липня.

Взяти участь у відборі можуть усі ветерани та чинні військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТОООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

«Документи, які необхідні для участі у відборі  – копія посвідчення УБД чи інваліда війни; для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке ви входите, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення, травми чи захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів – пояснення командира, чому вони відсутні; копія заключення військово-лікарської комісії, заключення МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують ваше поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій; довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом; паспорт та фотографія», – повідомили в облдержадміністрації.

Цього року до збірної потрапить на п’ятеро учасників більше, ніж минулого року, адже квота збільшилась з 15 до 20 учасників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.