дивись.info

У Львові змінилася нумерація тролейбусів

У Львові змінилася нумерація тролейбусів
Фото з відкритих джерел.

З 1 липня у місті змінено нумерацію маршрутів міських тролейбусів.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зміна нумерації допоможе зменшити кількість дублювання у нумерації маршрутів різних видів транспорту та полегшить запровадити єдину систему нумерації громадського транспорту. Ініціатором впровадження нової нумерації є ЛКП «Львівелектротранс».

«Ми плануємо впроваджувати єдину ліврею. Зараз маємо 150 нових автобусів – 100 «МАЗів» і 50 «Електронів». «Львівелектротранс» придбає 50 нових тролейбусів виробництва «Електрон». Тому ззовні для пасажира буде багато однакового рухомого складу. Також місто ініціює придбання тролейбусів з автономним ходом. Тобто будуть відрізки доріг, де тролейбус курсуватиме, як автобус. Відповідно пасажиру може бути складно зрозуміти, що це їде – тролейбус чи автобус. Для пасажирів основним має бути номер маршруту», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі Львівської міської ради також розповіли про те, що для зміни номерів тролейбусних маршрутів сформовано новий номер маршруту шляхом додавання числа 20 до наявного номера, а номер 24-го маршруту залишиться без змін.

«Впровадження зміни нумерації маршрутів усього громадського транспорту буде реалізовано у два етапи. На першому етапі відбудеться зміна номерів тролейбусних маршруті. При цьому новий номер маршруту для спрощення повинен сформуватись шляхом додавання числа 20 до наявного номера, а номер маршруту 24 залишити без змін. Завдяки цьому отримаємо тролейбусні маршрути №22, №23, №24, №25, №27, № 29, №30, №31, №32 та №33. На другому етапі очікується зміна номерів автобусних маршрутів, яка можлива під час проведення чергового конкурсу на вибір перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування, під час поточного коригування автобусних маршрутів та під час введення нових маршрутів», – додали у міській раді.

Таким чином, тролейбус №2 перейменують у №22, тролейбус №3 – у №23, тролейбус №5 – у №25, тролейбус №7 – у №27, тролейбус №9 – у №29, тролейбус №10 – у №30, тролейбус №11 – у №31, тролейбус №12 – у №32, а тролейбус №13 – у №33.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.