дивись.info

Італійська авіакомпанія збільшує кількість рейсів зі Львова до Неаполя

Італійська авіакомпанія збільшує кількість рейсів зі Львова до Неаполя
Фото: Юрій Танчин.

У зв’язку з великим попитом у літньому сезоні на перевезення до Південної Італії, з 18 липня авіакомпанія Ernest Airlines збільшує кількість рейсів з Міжнародного аеропорту «Львів» до Неаполя з 3 до 4 в тиждень (понеділок, середа, четвер, п’ятниця).

Про це повідомили у прес-службі Міжнародного аеропорту «Львів».

Польоти з такою частотністю будуть тривати до 12 вересня.

Нагадаємо, партнерство ERNEST AIRLINES з МА «Львів» ім. Данила Галицького розпочалося 20 жовтня 2017 року. Тоді авіакомпанія відкрила рейс у Мілан (Бергамо). Вже через півтора місяці, у грудні, було запроваджено ще два напрямки – у Венецію та Неаполь, а з 22 червня 2018 року ERNEST розширив географію польотів у Мілан (Мальпенса) та Рим (Ф’юмічіно).

У літньому сезоні 2019 року авіакомпанія здійснює польоти у тих же напрямках за винятком Мілану (Мальпенса), який тестувався разом з Мілан (Бергамо), але не витримав конкуренції.

Довідка. Ernest Airlines є першою італійською лоукост авіакомпанією. Розпочала виконувати рейси у 2017 році. Офіс перевізника розташований у Мілані. На літній сезон 2019 р. авіакомпанія планує здійснювати 23 міжнародні рейси з 9 італійських аеропортів.

Слід відзначити, що впродовж 2018 року ERNEST AIRLINES здійснив перевезення більше, ніж 100 тисяч пасажирів між Львовом та містами Італії та став однією з авіакомпаній, що найбільш активно розвивала співпрацю з львівським летовищем.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.