дивись.info

До поліції Львівщини надійшло вісім повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

До поліції Львівщини надійшло вісім повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

Повідомлення надійшли до правоохоронців у Городоцькому, Дрогобицькому, Жидачівському та Пустомитівському районах Львівщини, а також у Сихівському, Залізничному та Шевченківському районах Львова.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У повідомленнях йшлось про: розміщення агітаційної продукції, що не містить відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, про порушення під час розміщення агітаційної продукції та інші.

Інформація про усі повідомлення, що надійшла до правоохоронців від працівників територіальних підрозділів поліції та кандидатів у народні депутати України, внесена до Журналу єдиного обліку, проводяться перевірки.

Поліцейські нагадують – за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність та закликають усіх учасників виборчого процесу дотримуватись вимог Закону.

Усіх, кому стало відомо про факти порушення виборчого законодавства під час позачергових виборів до Верховної Ради України, поліцейські закликають звертатись із заявами у територіальні підрозділи поліції Львівщини або повідомляти про це на оперативну лінію 102.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.