дивись.info

На потреби Львівщині виділили з бюджету майже 200 мільйонів гривень

На потреби Львівщині виділили з бюджету майже 200 мільйонів гривень
Фото з відкритих джерел.

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 198,5 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

З них – 127,3 млн грн були виділені на поточні потреби бюджетних установ, а саме: виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів, господарські потреби.

«Також 15 млн грн спрямовано на будівництво сільських амбулаторій. 9,5 млн грн виділено на вивезення твердих побутових відходів з міста Львова. 6,4 млн грн –  будівництво об’єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення. Триста тисяч гривень – на ремонт та утримання автомобільних доріг області. 2 млн грн – реалізацію проектів місцевого розвитку на умовах спів фінансування. 1,3 млн грн  – надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів. 2,7 млн грн – заходи з енергозбереження в установах охорони здоров’я. Сімсот тисяч гривень – облаштування спортивних майданчиків», – йдеться у повідомленні.

На передані з державного бюджету повноваження у галузях освіти та охорони здоров’я, надано додаткову дотацію в сумі 32,1 млн грн та цільову субвенцію на оплату праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів – 1,2 млн гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.