дивись.info

Ремонт вулиці Пластової у Львові планують завершити за чотири місяці

Ремонт вулиці Пластової у Львові планують завершити за чотири місяці
Фото ілюстративне.

Відсьогодні відновлюються роботи із завершення капітального ремонту вулиці Пластової. Роботи на цьому об’єкту були розпочаті торік, однак їх призупинили через необхідність докоригування проекту.

Про це повідомили в ЛМР.

Відкоригований проект пройшов повторну експертизу ДП «Спеціалізована державна експертна – центральна служба української державної будівельної експертизи» ДП «Укрдержбудекспертиза». Переможцем тендерних торгів стало ТзОВ «НВП Шляхбуд». З ними ЛКП «Львівавтодор» уклало договір у травні 2019 р. Загальна кошторисна вартість на виконання будівельних робіт становить 27,3 млн. грн.

«Після коригування проекту, проходження експертизи, проведеного тендеру розпочинаються роботи із завершення капітального ремонту вул. Пластової. Очікуємо за 4 місяці завершити усі роботи. Чому не закінчили ремонт торік? Згідно з законодавством, якщо сума проекту становить, умовно 10 млн. грн., та ми виявляємо необхідність додаткових робіт, і якщо сума цих робіт перевищує 50% від загальної суми, то ми не можемо коригувати проект в межах тендеру, який відбувся, а мусимо відкоригувати проект і провести повторний тендер. Так і було зроблено. У результаті на 2 млн. грн зменшилася ціна ремонтних робіт», – розповів Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За його словами, на вул. Пластовій є автопарк приміських і міських сполучень. Парк не зупиняв свою роботу на час ремонту дороги. Тому, як було домовлено з власником автопарку, ці місця, які будуть пошкоджені, за час призупинення ремонтних робіт, він відремонтує за свій кошт.

Нагадаємо, за інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цього року будуть завершені ремонтні роботи, розпочаті у минулих роках на 8 об’єктах, — це завершення робіт з будівництва гравійної дороги до мікрорайону «Білогорща», ремонт вул. Замарстинівська, ремонт вул. Пластова, ремонт вул. Зелена (завершено), ремонт вул. Збиральна (завершено), ремонт вул. Пулюя-Трускавецька, ремонт вул. Зимновідська-Станційна, та ремонт вул. Городоцька, 166.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.