дивись.info

У ЛМР запевнили, що не змінюватимуть межі психіатричної лікарні на вулиці Кульпарківській

У ЛМР запевнили, що не змінюватимуть межі психіатричної лікарні на вулиці Кульпарківській
Фото: Гал-Інфо

Місто не має наміру змінювати межі психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській, а формує земельну ділянку, яка не задіяна для потреб лікарні, і надає їй статус скверу.

Про це повідомила в.о. начальника управління земельних ресурсів ЛМР Ельвіра Колос.

«1992 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення і надав у постійне користування Львівській обласній психіатричній лікарні ім. Акад. В.П.Протопопова, що на вул. Кульпарківській, 95, земельну ділянку площею 20,8 га, яка знаходиться у фактичному користуванні.

Згодом при обстеженні земельної ділянки було виявлено, що частина площі не задіяна для потреб лікарні, і ухвалою міської ради 29.06.2017 № 2199 було прийнято рішення створити на цій території сквер. На підставі цієї ухвали зараз виготовляється проект відведення, визначення чітких меж, присвоєння кадастрового номеру тому скверу. Тобто ми відразу акцентували, що в цій ділянці має бути лише сквер і жодним іншим чином вона використовуватися не може. Відтак зараз ми просто формуємо земельну ділянку і надаємо їй статус скверу.

Також додам, оскільки такої юридичної особи, як Львівська обласна психіатрична лікарня на сьогоднішній день немає — вони перереєстровані в іншу установу, а згідно з земельним законодавством передбачено, що право користування припиняється з припиненням дії юридичної особи, відповідно, і припиняється державний акт на право постійного користування. Але треба акцентувати і на тому, що йдеться виключно про земельну ділянку під сквер.

Зазначу, за бажання медична установа може звернутися до Львівської міської ради і мерія закріпить їм земельну ділянку, необхідну для забезпечення діяльності медичної установи, бо право користування по правонаступництву не переходить, такого законом не передбачено. Відтак, ми просто припиняємо право постійного користування, тобто приводимо юридичні документи у відповідність до чинного законодавства.

І наголошу, ми залишаємо територію під лікарню, яка використовується, тільки встановлюємо статус скверу в тій частині, яка не використовується», – розповіла в.о. начальника управління земельних ресурсів ЛМР Ельвіра Колос.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.