дивись.info

В Червонограді тепломодернізували медичні заклади міста

В Червонограді тепломодернізували медичні заклади міста

Учора, 8 липня, на Львівщині завершили 7-річний проект з тепломодернізації хірургічного та онкологічного відділення, поліклініки для дітей та поліклініки для дорослих Червоноградської центральної міської лікарні.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяв Міністр екології та природниї ресурсів України Остап Семерак, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, мер міста Чеовоноград Андрій Залівський.

Присутні оглянули оновлені медичні відділення, які тепер дозволять зменшити витрати коштів лікарень на тепло на 20%.

“Зекономлені кошти будуть направлені на подальший розвиток медичних закладів. Ми покращали умови перебування в лікарні, а головне – зменшили викиди парникових газів, що і було основною метою використання коштів кіотського протоколу”, – зазначив Остап Семерак.

В минулому році міністерство екології та природних ресурсів виділило кошти на капітальний ремонт будівель Червоноградської центральної міської лікарні та за бюджетною програмою «Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату». Реалізація проектів здійснювалась за кошти отримані від Японії в межах виконання зобов’язань сторін Кіотського протоколу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.