До Львова з’їдуться студенти-медики з усієї України

До Львова з’їдуться студенти-медики з усієї України
Фото ілюстративне.

12-18 серпня 2019 року у Львові відбудеться літня школа для студентів-медиків «Integrative Approaches in Systems Physiology».

12-18 серпня 2019 року у Львові відбудеться літня школа для студентів-медиків «Integrative Approaches in Systems Physiology», організована за сприяння Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини.

У результаті відбору до участі в школі на стипендіальній основі було запрошено 50 студентів-медиків 3-6 курсів українських медичних університетів та лікарів-інтернів. Мова проведення заходу: англійська. Місце: готель «Таурус» (м. Львів, вул. Князя Святослава 5).

Ціль проекту – поглиблення знань нового покоління української медичної спільноти у сфері нейро- та кардіофізіології, розбір сучасних підходів у лікуванні нервових та серцево-судинних захворювань, а також популяризація новітніх освітніх концептів – peer-teaching (викладання від студентів для студентів) та blended-learning (E-Learning). В рамках підготовки до літньої школи створюється онлайн-платформа «Teaching Medical Skills», що надаватиме доступ до сучасних навчальних матеріалів, розроблених відповідно до європейських стандартів, студентам-медикам з усієї України.

Унікальною особливістю літньої школи «Integrative Approaches in Systems Physiology» є інтеграція трьох новітніх концептів викладання у сфері медицини – самостійної підготовки студентів за допомогою онлайн-платформи «Teaching Medical Skills», туторіумів (лекцій від студентів для студентів, т.зв. концепт «peer-teaching») та доповідей німецьких фахівців про найновіші наукові дослідження й терапевтичні підходи.

Оскільки проект реалізовується зокрема й силами студентського освітнього проекту «Teaching Medical Skills», ще однією метою літньої школи є мотивація студентів-медиків та лікарів-інтернів до кооперації з міжнародними партнерами та реалізації нових ініціатив, спрямованих на покращення якості медичної освіти в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: