дивись.info

Суд взявся за позов НБУ проти олігарха Коломойського

Суд взявся за позов НБУ проти олігарха Коломойського
Фото: Економічна правда

У червні минулого року Національний банк подав в Господарський суд Дніпропетровської області 4 позови до Ігоря Коломойського про стягнення з нього, як з фінансового поручителя ПриватБанку, заборгованості за кредитами у розмірі 4,86 мільярда гривень.

Про це повідомляє «Економічна правда».

Йдеться про 4 договори поруки, яку надав Коломойський за кредитами рефінансування, які Національний банк надав Приватбанку до націоналізації, та заборгованості за цими кредитами, що сформувалася на кінець 2015 року.

Зазначається, що Нацбанк уже намагався стягнути ці гроші через Дніпропетровський суд. Проте у відкритті провадження було відмовлено через те, що постійним місцем проживання Коломойського була Женева.

НБУ оскаржив таке рішення, і в березні Велика палата Верховного Суду зобов’язала Дніпропетровський суд все-таки відкрити виробництво.

У Женеві НБУ також намагається стягнути з Коломойського заборгованість по кредитах рефінансу – ту, яка накопичилася з 2016 року.

«Національний банк очікує призначення судом розгляду справ по суті вже в серпні 2019 року та продовжить вживати заходів, необхідних для стягнення заборгованості за кредитами рефінансування», – заявили у Нацбанку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.