дивись.info

У Львові за отримання хабара суд оштрафував працівницю БТІ

У Львові за отримання хабара суд оштрафував працівницю БТІ
Фото: СБУ у Львівській області.

Жінку спіймали на хабарі у розмірі 26,5 тисяч гривень.

Про це повідомляє Zaxid.net.

12 березня минулого року жінка працювала на посаді техніка у комунальному підприємстві «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки». До неї звернулися з проханням виготовити технічну документацію для розділення однієї двокімнатної квартири на дві однокімнатні. За це працівниця почала вимагати хабар у розмірі 1 500 доларів США.

16 березня того ж року вона отримала від особи обумовлену суму. Працівниця повністю визнала свою провину та просила суд суворо її не карати. Суддя Дарина Глинська при винесені вироку врахувала, що у матеріалах справи відсутні обставини, які обтяжують покарання, позитивну характеристику з місця її проживання. Окрім того, зазначається, що жінка не перебуває на обліку в психоневрологічному та наркологічному диспансерах та щиро розкаялася у вчиненому.

Шевченківський районний суд міста Львова визнав жінку винною та призначив їй штраф у розмірі триста неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 5,1 тис. грн. Окрім того, речові докази: змиви з лівої та правої руки порушниці, рукавиці, в яких проводилися змиви з рук, суд вирішив знищити. Натомість гроші, які передавалися як хабар, вирішили повернути особі, в якої раніше працівниця вимагала цю суму.

Додамо, що вирок ще не набув чинності, оскільки на нього може бути подана апеляція впродовж 30 днів з дня його проголошення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.