дивись.info

Суд зняв арешт з 400 об’єктів нерухомості Коломойського

Суд зняв арешт з 400 об’єктів нерухомості Коломойського

Майно Коломойського знаходилося під арештом два роки.

Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Сергій Вовк зняв арешт з 415 земельних ділянок та об’єктів нерухомості компанії «Приватофис», які були заарештовані у 2017 році після націоналізації «ПриватБанку». Про це йдеться в рішенні суду, розміщеному в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Суддя Вовк вирішив, що арешт на мано ТОВ «Приватофис» «був накладений без доказів співмірності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, з розміром шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, тобто з порушенням п. 4 ч. 2 ст. 173 КПК України».

Суддя посилається на рішення Європейського суду з прав людини, згідно з якими «втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити “справедливий баланс” між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи».

Нагадаємо, в липні 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про те, що були накладені арешти на ліквідне майно «ПриватБанку» та пов’язаних з ним структур – понад 700 об’єктів нерухомості ТОВ «Приватофіс».

Згідно з матеріалами кримінальної справи, «ПриватБанк» надав кредит ТОВ «Приватофис». В заставу для банку були передані частки в статутному капіталі компанії-позичальника.

20 квітня суддя Печерського райсуду міста Києва В’ячеслав Підпалий розірвав договори особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування «ПриватБанку».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.