Гройсман звинуватив партію Порошенка у брехні

http://photo.unian.net
��������� ������������� ������ ������������29 �� 2016 ���������OL / ���

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман звинуватив партію «Європейська солідарність» Петра Порошенка у тому, що вона збудувала свою передвиборчу кампанію на брехні. «ЄС» звинуватила прем’єра у маніпуляціях.

Гройсман написав у Faecbook, що Порошенко веде «брудну політтехнологічну гру».

«Її суть така: «Не голосуйте за демократичні партії, бо вони — непрохідні, а голосуйте лише за одну партію — Петра Порошенка», — зазначив він.

За словами Гройсмана, таку інформацію розповсюджують десятки акаунтів, які фінансуються з різних не політичних джерел.

«Сьогодні дискредитуються абсолютно всі політичні сили демократичного табору. Більше того, нав’язуються різноманітні історії, які не мають нічого спільного з реальністю», — йдеться у повідомленні.

Гройсман звернувся до МВС та поліції, аби вони дали оцінку подібним діям.

У заяві «Європейської солідарності» йдеться, що «погрози прем’єр-міністра — грубе застосування адмінресурсу».

«Протягом усієї виборчої кампанії «Європейська Солідарність» поводилася максимально коректно по відношенню до партії Гройсмана, як і до всіх учасників перегонів з демократичного табору», — запевнили у партії Порошенка.

Також у «ЄС» зазначили, що ніколи не реагували на критику Гройсмана «на адресу команди», якій він «цілком і повністю зобов’язаний своїм кар’єрним ростом».

«Про те, що партія Гройсмана не долає п’ятивідсоткового бар’єру, переконливо свідчать опитування усіх провідних соціологічних центрів», — йдеться в заяві.

У партії Порошенка заявили, що Гройсман обманює виборців фейковими дослідженнями, «які малюють йому недосяжний поріг».

«Вважаємо, що подальша полеміка вже не має сенсу, позаяк вже за лічені дні нас розсудять виборці», — наголосили в ЄС.

Зазначимо, що Гройсман також нагадав про історію з дискредитацією «однієї з молодих політичних сил». Йдеться про СМС-розсилку на Західній Україні, в якій виборців закликають не підтримувати партію «Голос» Святослава Вакарчука, бо вона нібито не долає 5-відсотковий бар’єр. З цього ж номера людей кликали на зустріч з Порошенком.

Поліція знайшла чоловіка, який розсилав ці СМС, і порушила за цим фактом кримінальну справу. Цей чоловік — агітатор партії Порошенка.

В «Європейській солідарності» вважають, що поліція діє заангажовано, а чоловік не порушував закон, розсилаючи СМС, хоча це й була його «індивідуальна ініціатива».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: