дивись.info

На Львівщині лісгоспи заготовили 416,3 тисячі кубів деревини

На Львівщині лісгоспи заготовили 416,3 тисячі кубів деревини

Велику увагу держлісгоспи також приділяють забезпеченню деревиною соціальну сферу, в першу чергу це родини учасників АТО та ООС.

Про це повідомили в понеділок в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, на рубках головного користування заготовлено 241,1 тисячі кубів деревини, решта – від рубок пов’язаних з веденням лісового господарства. Перш за все відбувається заготівля пошкоджених хворобами і шкідниками ялинових та соснових  насаджень.

Із загального обсягу заготівлі на внутрішній ринок поставлено 326,4 тисячі кубів деревини для потреб українських переробників на загальну суму 211,7 млн. гривень. Для постійного забезпечення сировиною деревообробних підприємств, окрім щоквартальних, запроваджено щотижневі електронні торги необробленою деревиною.

«У цехах переробки державних лісгосподарських підприємств, перероблено 93,1 тисячі кубів необробленої деревини та випущено продукції на суму 132,9 млн. гривень. Велику увагу держлісгоспи приділяють забезпеченню деревиною соціальної сфери, в першу чергу родин учасників АТО та ООС, необхідною кількістю лісопродукції як для опалення приміщень, так і для проведення ремонтів та житлового будівництва. За перше півріччя для потреб соцсфери було відпущено 29,1 тисячі кубів деревини», – повідомили в облдержадміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.