дивись.info

Борис Джонсон стане новим прем’єр-міністром Великобританії

Борис Джонсон стане новим прем’єр-міністром Великобританії

Він отримав підтримку більшості однопартійців і був обраний новим головою Консервативної партії Великобританії.

Борис Джонсон обраний головою Консервативної партії Великобританії і займе крісло прем’єр-міністра. Про це повідомляє The Guardian.

Він отримав дві третини голосів (за нього проголосували 92 тисячі торі). Конкурентом Джонсона на внутрішньопартійних виборах був міністр закордонних справ Джеремі Хант, який отримав 46 тисяч голосів.

Джонсон, колишній мер Лондона, вступить на нову посаду не раніше 24 липня, коли королева Єлизавета II офіційно прийме відставку Терези Мей.

Проти кандидатури Джонсона виступали в уряді – зокрема, міністр фінансів Великобританії Філіп Хеммонд і ще двоє членів Кабміна оголосили, що подадуть у відставку

Сам Джонсон з 2016 по 2018 роки служив міністром закордонних справ в кабінеті міністрів Терези Мей, проте покинув уряд з-за розбіжностей з прем’єр-міністром з приводу брекзіта. Політик виступає за брекзіт за жорстким сценарієм (тобто без угоди) до 31 жовтня.

Мей оголосила про свою відставку в травні цього року на тлі критики через нездатність прийти до узгодження угоди про вихід Великобританії з ЄС.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.