Львівські десантники провели вишкіл для дітей військовослужбовців

67591925_646692292502513_5761433821375365120_n
Фото: 80 бригада.

Військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади провели на території Національного природнього парку «Сколівські Бескиди» вишкіл для учасників Християнського військового вишкільного табору «Захисник». Учасниками табору цього року стали 52 дитини з семи областей України.

Військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади провели на території Національного природнього парку «Сколівські Бескиди» вишкіл для учасників Християнського військового вишкільного табору «Захисник».

Про це повідомляє прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади.

Військовослужбовці продемонстрували молоді зразки стрілецької зброї та техніки. Ознайомили дітей з парашутно-десантною технікою, що є у військовій частині, також із зразками сучасних засобів зв’язку. Десантники продемонстрували юним захисникам основні прийоми рукопашного бою, чим дуже зацікавили юнаків та юначок. Кожен з дітей мав змогу спробувати себе у спарингу зі своїм товаришем.

«Метою табору «Захисник» є духовна, моральна, фізична та розумова підготовка молоді до можливого виконання нею військового обов’язку перед Україною. Особливістю цього табору є поєднання військового та християнського виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди та справедливості», - повідомили у прес-службі.

Цього року учасниками табору стали 52 дитини з семи областей України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: