дивись.info

У Шевченківському гаю Львова завершують облаштування паркової зони

У Шевченківському гаю Львова завершують облаштування паркової зони

Міський голова Львова оглянув хід виконання робіт з будівництва Інформаційно-освітнього центру та парковки в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького на вулиці Чернеча Гора.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

В Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького на вулиці Чернеча Гора ведуться роботи із будівництва інформаційно-освітнього центру, готується проектно-кошторисна документація на створення нового адміністративного корпусу й завершують роботи з облаштування паркової зони.

Міський голова Львова зазначив: «Є стоянка, вона тут потрібна, але важливо визначити необхідність влаштування зелених зон. У нас був випадок, коли впала опора обленерго, що призвело до збитків самим мешканцям. Після цього були окремі доручення, треба перевірити їх виконання».

Голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський акцентував на тому, що важливим є питання безпечності розташування високовольтних ліній обленерго. Андрій Садовий запропонував врегулювати з обленерго питання безпеки розташування високовольтних ліній електропередач і розглянути можливість облаштувати більшу кількість додаткових паркомісць на парковці, на випадок великого навантаження під час проведення великих свят в музеї.

Проектанти повідомили міському голові, що, враховуючи навантаження на парковку, було прийнято рішення влаштувати парковку плиткою, а не будівельною крихтою.

Крім того, директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда розповіла, що будівництво третього проекту – адміністративного корпусу планують розпочати наприкінці цього року, або на початку наступного.

«Інформаційно-освітній центр та парковку планують облаштувати до кінця цього року. Також на нараді обговорено питання використання парковки відвідувачами Музею та мешканцями прилеглих вулиць. Проектант запропонував на в’їзді на парковку влаштувати електронну систему обліку», – повідомили у міськраді.

Проектом передбачено влаштування 16 туалетів для відвідувачів парку та заклад харчування. Інформаційно-освітній центр загалом має обійтися у 29 мільйонів гривень.

«У ході наради оглянули центральну доріжку, яку пропонують облаштувати як пішохідну смугу з зеленими зонами та лавочками, але з можливістю заїзду спецтехніки. Проектант пропонує влаштувати також нове покриття, нові опори освітлення, вуличні меблі», – поінформували також у міській раді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.