дивись.info

Тарифи на холодну воду можуть вирости на 15%, — Герус

Тарифи на холодну воду можуть вирости на 15%, — Герус

Водоканали на тлі підвищення цін на електроенергію для промисловості внаслідок запуску ринку електроенергії з 1 липня хочуть збільшити тарифи на холодне водопостачання на 15%.

Про це журналістам повідомив представник президента в уряді Андрій Герус після засідання уряду.

«Для українських підприємств на 30% зросла ціна на електроенергію. Для багатьох це є проблемою. В першу чергу – для водоканалів. Вони вже приходять і просять підвищити тариф на холодну воду для населення… Водоканали вже хочуть підвищити тариф на холодну воду на 15%», – сказав він.

Герус додав, що підвищення ціни на електроенергію стало проблемою для теплогенеруючих та експортних підприємств.

За його словами, є кілька варіантів розв’язання проблеми зростання ціни на електроенергію для промисловості. Зокрема, цьому може посприяти окрема постанова Кабінету міністрів про покладення спеціальних зобов’язань чи рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Також він назвав як варіант розв’язання проблеми формування ціни на електрику на добу вперед та рішення за тарифом від «Укренерго».

За словами Геруса, якщо ці механізми будуть задіяні, то вже з 1 вересня ціни на електрику для промисловості можуть знизитися.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.