дивись.info

Уряд встановив вартість «блатних» номерів на авто

Уряд встановив вартість «блатних» номерів на авто

Кабінет міністрів України визначив вартість індивідуальних автомобільних номерів.

Рішення про це було прийняте у ході засідання уряду, передає РБК-Україна.

Зокрема, у ході засідання Кабмін схвалив проект постанови «Про внесення змін до постанов Кабінету міністрів України від 4 червня 2007 p. №795 і від 30 серпня 2007 р. №1076».

«На сьогодні можливість автовласників офіційно підібрати номерний знак з бажаною комбінацією обмежена. Зокрема, на рівні нормативно-правових актів передбачена додаткова плата лише за 18 номерних знаків, які мають комбінацію із чотирьох однакових цифр (1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009. Решта номерних знаків видається за звичайною вартістю у простій послідовності. Така ситуація створює умови для корупційних проявів, пов’язаних з наданням привілеїв у видачі номерних знаків, на які є підвищений попит, але які не входять до зазначеного переліку номерних знаків», – зазначається у пояснювальній записці.

Також законопроект розширює перелік платних номерних знаків, які мають підвищений попит серед автовласників, і закріпити нормативно їх ринкові ціни, а також збільшити вартість 18 комбінацій номерних знаків щонайменше утричі, що, у свою чергу, забезпечить додаткове наповнення бюджету, створить зрозумілий та можливий механізм обрання номерного знака серед тих, які мають підвищений попит.

Постановою визначається, що видача (заміна) номерних знаків, що видаються за бажанням власників легкових автомобілів та містять визначену комбінацію, коштує:

  • із чотирьох однакових цифр, послідовні комбінації цифр від 0001 до 0009 – 30 тисяч грн;
  • із чотирьох цифр, три з яких однакові та розташовані підряд; із чотирьох цифр – двох послідовних пар однакових цифр; з послідовних цифр 0123 та 1234 – 10 тисяч грн;
  • із чотирьох цифр, що починається з двох нулів, а дві наступні цифри неоднакові – 8 тисяч грн;
  • із чотирьох цифр, що містить три однакові цифри, які розташовані не підряд; із чотирьох цифр, з яких однаковими є перша і третя, а також друга і четверта, або перша і четверта, а також друга і третя – 4 тисячі грн.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.