Будівництво дитячого садка на вулиці Тернопільській призупинили

dsc6522-e78c2fa664d8944fa6cda264a1815d20

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету було заслухано інформацію про виконання доручення про врегулювання питань щодо будівництва ДНЗ на вул. Тернопільській, 21.

Про це повідомили в ЛМР.

Відтак, було прийнято рішення створити комісію, яка б напрацювала низку заходів, щоб вирішити ситуацію із цим будівництвом. Станом на зараз будівельні роботи на цій ділянці припинені, надалі там планують облаштувати громадський простір.

«Хочу довести до вашого відома про ситуацію довкола будівництва ДНЗ на вул. Тернопільській, 21, де ухвалою щодо оренди землі передбачається будівництво дитячого садка. У процесі будівництва виник громадський конфлікт і мешканці були проти створення садка у цій ділянці. Відтак, ми працювали з мешканцями, зробили ескіз двору з реконструкцією, і мова зараз йде у двох площинах: про допомогу і знаходження спільної мови з девелопером, щоб переробити двір і зробити його більш гуманним і зеленим, і також питання полягає в юридичній площині, яким чином не будувати там садок і знайти йому альтернативу. Тому пропоную створити комісію, яка б зайнялася тими питаннями і щодо роботи із девелопером, і щодо роботи з ухвалами і з договором оренди», — розповів Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та урбаністики.

«Є порозуміння з забудовником, який зараз не здійснює ніяких будівельних робіт навіть при наявності у нього всіх дозвільних документів. Він очікує на прийняття рішення і врегулювання ситуації в мирному порядку», — додала директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Додамо, у мерії на місці будівництва хочуть створити громадський простір, мешканці таку ідею підтримали.

«Вже напрацьовано, як має виглядати громадський простір на місці цього садочку. Рішення активно підтримують мешканці», — наголосив заступник міського голови Андрій Москаленко.

Нагадаємо, 12 квітня на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було розглянуто звернення мешканців, які мають застереження щодо будівництва на вул. Тернопільській, 21а. Відтак, було прийнято рішення до наступного засідання виконавчого комітету організувати зустріч усіх зацікавлених сторін з опрацювання застережень мешканців. Також міська рада попросила забудовника призупинити роботи на об’єкті до часу з’ясування проблемних питань від мешканців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: