дивись.info

Собака захоплених на Азові моряків повернулась в Україну (фото)

Собака захоплених на Азові моряків повернулась в Україну (фото)

Собаку Джессі, яка під час захоплення українських кораблів ФСБ Росії в листопаді минулого року була на буксирі «Яни Капу», віддали родині моряка Сергія Чуліби.

Адвокатка Анастасія Саморукова розповіла, що після арешту 24-х українських моряків собаку забрали співробітники прикордонної служби ФСБ Росії в Керчі.

«Собачка Джессі, 25-й член команди військовополонених українських моряків вдома! Її забрала до себе родина моряка Чуліби. Майже 5 місяців ми вели переговори про те, щоб повернути дочку полку (екіпажу буксира “Яни Капу” додому. І ось воно сталося», – радісно написала юристка.

Переговори про те, аби повернути собаку в Україну тривали близько 4 місяців. Під час захоплення кораблів Джессі була тримісячним цуценятком.

«Мій підзахисний Володимир Терещенко написав заяву на ім’я слідчого, в якому він просив віддати його собаку Джессі своєму адвокату, тобто мені. Слідчий відповів, що не заперечує. Після отримання необхідних документів ми приїхали до Керчі і, власне, нам віддали собаку», – пояснила Саморукова.

З Керчі улюбленицю моряків Джессі відвезли у Херсонську область.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.