дивись.info

У Львові у Національній академії військ присягнули понад п’ятсот офіцерів запасу

У Львові у Національній академії військ присягнули понад п’ятсот офіцерів запасу
Фото: Міністерства оборони України.

На стройовому плацу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочисті заходи з нагоди складання Військової присяги студентами закладів вищої освіти, які два роки навчались за програмою підготовки офіцерів запасу.

Про це повідомили сьогодні, 29 липня, в прес-службі міністерства оборони України.

До навчального закладу завітали батьки, рідні та близькі юнаків та дівчат. На урочистостях були присутні представники керівництва Академії, командири й викладачі студентів.

«Військова кафедра у нас виховала дисциплінованість і чіткість дій для виконання поставлених цілей. Ми зрозуміли, що таке військова сім’я, що лише разом можна досягнути успіху. Підтримка один одного допомагала нам на полігоні. Щиро вдячна викладачам та офіцерам за терпіння і бажання нас навчити», зазначила студентка юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ Юлія Терещенко.

Також теплі слова привітання та підтримки проголосив випускник військової кафедри Національної академії сухопутних військ, учасник Антитерористичної операції, лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, капітан Руслан Філіпсонов, який наголосив: «Шість років тому я так само, як і ви нині, стояв на цьому плацу і з хвилюванням проголошував слова Військової присяги, а коли настав час і покликала Батьківщина, на вагаючись, став на її захист. І з вдячністю згадував я своїх викладачів, які надали мені необхідних знань, вчили саме тому, що мені знадобилося на полі бою. Переконаний, що і ви, отримавши за два роки навчання на кафедрі військовій фах, станете гідними офіцерського звання».

«Згодом рідні та близькі винуватців свята мали змогу привітати юнаків та дівчат із знаменною подією та ознайомитися із навчально-матеріальною базою академії. Військову присягу на вірність українському народові склали понад п’яти сотень студентів закладів вищої освіти Західного регіону, які проходили навчання в Академії за програмою підготовки офіцерів запасу», – повідомили у міністерстві оборони.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.