дивись.info

На Львівщині відбудеться масштабний форум медичного туризму (фото)

На Львівщині відбудеться масштабний форум медичного туризму (фото)

6-9 серпня відбудеться перший Львівський регіональний форум медичного туризму Lviv Region Healthcare Tourism Forum. 

Про це у вівторок, 30 липня, під час брифінгу розповіла начальниця управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака, передає ІА Дивись.info.

Наталя Табака

За її словами, метою форуму є налагодження партнерських відносин між великою групою провайдерів медичного та оздоровчого туризму з різними країнами світу. Участь у події беруть тільки професійні постачальники медичних послуг Львівщини та провайдери медичного туризму Саудівської Аравії, Катару, Бахрейну, ОАЕ, Кувейту, країн Середньої Азії та Кавказу.

«Наш форум орієнтований на комунікацію та налагоджування партнерських стосунків між професійними покупцями послуг медичного туризму з країн Перської Затоки, Середньої Азії та Кавказу і налагодити контакти з постачальниками послуг медичного туризму, а це є медичні заклади, клініки та санаторно-курортні комплекси Львівщини. Форум триватиме три дні, впродовж яких ми проведемо низку ознайомчих візитів, а також конференції з медичного туризму курортів та рекреації, де власне буде нагода підняти питання і економіки медичного туризму, і те за чим до нас їдуть іноземці», – сказала Наталя Табака.

Віолетта Янишевська

Як розповіла президентка Української асоціації медичного туризму та Global Healthcare Travel Council Віолетта Янишевська, цей форум перший захід, який відбудеться за участі великих іноземних баєрів та профільних асоціацій.

«За оцінками міжнародних експертів світовий ринок медичного та оздоровчого туризму на сьогодні оцінюється майже у 440 мільярдів доларів. За оцінками міжнародних експертів, у найближчі 10 років на нього очікує постійне зростання на 10-20%. Крім того щороку 3-4% населення планети буде їздити за кордон на лікування та оздоровлення. Цей форум є першим таким потужним заходом, який ми організовуємо за участі великих іноземних баєрів, профільних асоціацій, які матимуть змогу ознайомитись із оздоровчими, лікувальними можливостями Львівщини», – сказала Віолетта Янишевська.

Програма форуму Lviv Region Healthcare Tourism Forum включає проведення Міжнародної конференції медичного туризму, курортів та рекреації, B2B Workshop, презентації компаній, а також візити в лікувально-оздоровчі заклади м. Львова, Моршина, Трускавця, Східниці. Із повною програмою можна ознайомитись тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.