дивись.info

У день протидії торгівлі людьми на головному залізничному вокзалі Львова відбулась акція

У день протидії торгівлі людьми на головному залізничному вокзалі Львова відбулась акція

Сьогодні, 30 липня, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми на головному залізничному вокзалі Львова відбулась інформаційна акція.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У межах заходу в приміщенні вокзалу розмістили арт-інсталяцію «Невидимі», а на екранах транслювали тематичні відеоролики. Активісти роздавали листівки та спілкувались з людьми. У листівках окреслені правила безпеки: «Подорожуйте безпечно», «Працюйте безпечно», «Навчайтесь безпечно».

«Станом на сьогодні вже 31 людина з Львівщини отримала статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. З них: 10 – жінки, 18 – чоловіки, 3 – діти (2 дівчат, 1 хлопчик). Загалом по Україні Міністерством соціальної політики України встановили такі статуси 818 особам. З них 316 – це жінки, 420 – чоловіки, 82 – діти (30 хлопчиків та 51 дівчинка)», – повідомили у прес-службі.

Також сьогодні о 19:00 год у Львівському кіноцентрі (м. Львів, вул. В. Великого, 14А) відбудеться безкоштовний показ документального фільму «Жінка в полоні». Це фільм про Маріш, 52-річну жінку, яка служить одній угорській родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. Дні й роки минають у страху, але жінка мріє повернути собі своє життя. Наявність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Після двох років зйомок, Маріш набирається духу і розповідає про свій план: «Я втечу». Фільм простежує героїчний шлях жінки назад до свободи.

До акції долучились представники департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, громадської організації «Центр «Жіночі перспективи», Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, патрульної поліції Львівської області, Львівської обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, центрів безоплатної правової допомоги та Львівського державного університету внутрішніх справ.

Такі інформаційні акції сьогодні відбуваються у всіх областях України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.