дивись.info

У Львові почали зводити підозрілу забудову на території Львівської політехніки (фото)

У Львові почали зводити підозрілу забудову на території Львівської політехніки (фото)
Фото: Христина Архилюк .

На території студмістечка «Львівської політехніки» між будинками №36 і №38 вулиці Академіка Лазаренка розпочали незаконну забудову.

Про це повідомили на сторінці «Гарячої лінії» в соціальній мережі Фейсбук.

Сьогодні, 30 липня, розпочалося незаконне будівництво на території студмістечка «Львівської політехніки» між будинками №36 і №38 вулиці Академіка.

«Представник забудовника прислав до обурених мешканців виконроба, який надав дивні ксерокопії будгенплану, ксерокопію якогось дозволу, датованого 2017 роком (зараз надворі 2019-й), який надано на будівництво на вулиці Академіка Лазаренка, 42 (яким боком цей дозвіл до нас – невідомо)», – йдеться у дописі.

«Ввечері приїздила поліція, склали протокол, обіцяно, що забудовник покаже документи вранці. Попередньо не було жодного обговорення з громадою сусідніх будинків, в яких до речі і проживають більшість працівників «Львівської політехніки». На території потенційної забудови є дитяче футбольне поле. Будинок №38 на вулиці Академіка Лазаренка (гуртожиток №12) стоїть на краю прірви. Там скрізь тріщини. При будь-якому будівництві він просто поїде вниз в прірву», – написали також на «Гарячій лінії».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.