дивись.info

У львівській лікарні модернізували кисневу систему для реанімації немовлят

У львівській лікарні модернізували кисневу систему для реанімації немовлят

У Львівській міській дитячій клінічній лікарні на вулиці Орлика модернізували в рамках громадського бюджету кисневу систему для реанімації новонароджених. Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

«У рамках проекту для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Львівської міської дитячої клінічної лікарні було закуплено та встановлено 17 консолей лікувальних газів (стиснене повітря, вакуум та кисень) на суму 499 970 гривень. Ці консолі дозволяють швидко та якісно надавати необхідну допомогу найменшим пацієнтам», – йдеться у повідомленні.

Автор проекту Галина Коваленко зазначила: «Ми зрозуміли, що громадський бюджет працює, тому що попередньо зробили ремонт в дитячій операційній і вирішили також подати цей проект. У нас була застаріла система медичного газопостачання, яку ми використовували впродовж дванадцяти років. Для його підключення ми використовували гайкові ключі і це забирало багато часу. Сучасні консолі є значно безпечніші і набагато швидше нам вдається підключити дитину до апарату штучної вентиляції легень, на це йдуть тепер практично лічені секунди».

В період заміни апаратури відділення не припиняло роботу ні на день. Роботи здійснювались почергово у кожній палаті. Окрім цього, за кошти благодійників було зроблено косметичний ремонт відділення, а силами лікарні замінена підлога.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.