дивись.info

Львівська міськрада хоче повторних слухань щодо будівництва цинкового заводу біля Львова

Львівська міськрада хоче повторних слухань щодо будівництва цинкового заводу біля Львова
Фото Катерини Мілевич.

Львівська міська рада звернулася до обласної адміністрації з проханням надати дозвільні документи, які підтверджують право на будівництво ТзОВ «Екран» заводу гарячого цинкування поблизу Винник. Відповідне звернення підтримали 43 депутати.

Про це інформує кореспондент ІА Дивись.info.

Депутати просять вжити заходів для перевірки відповідності фактичних будівельних робіт до вимог зі звіту оцінки впливу на довкілля на цій території, а також забезпечити проведення повторних масштабних громадських слухань щодо будівництва вищевказаного об’єкта у всіх населених пунктах, у яких житлові об’єкти межують із планованим цинковим заводом.

«26 червня цього року мешканці Винників протестували проти цього будівництва. Оскільки підприємство межуватиме із Винниками (500 метрів від житлової забудови), а також селами Лисиничі та Підбірці, — це, на думку місцевих мешканців, може мати негативний вплив на здоров’я людей.

Також мешканці стверджують, що представники забудовника не надали належної інформації про те, що буде з основними відходами виробництва, якими будуть наслідки їх зберігання та куди їх вивозитимуть, і чи відповідають обставини, викладені у звіті оцінки впливу на довкілля, фактичній забудові території. Окрім цього, поруч із будівництвом є водонасосна станція, яка перекачує воду із Золочева і забезпечує питною водою Винники і частково Львів.

Сумнівною також є та обставина, що, відповідно до протоколу громадських слухань від 13 березня 2019 року щодо будівництва заводу, на них було присутніми лише 11 осіб, серед яких більшість — представники замовника будівництва та органів влади», – йдеться у зверненні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.