дивись.info

На Львівщині Верховний Суд стягнув із підприємства сто сімдесят сім тисяч гривень

На Львівщині Верховний Суд стягнув із підприємства сто сімдесят сім тисяч гривень
Фото з відкритих джерел.

Завдяки втручанню прокуратури місцевий бюджет Яворова поповнився 177 тисячами гривень. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Верховним Судом підтверджено наявність підстав для звернення Городоцької місцевої прокуратури до суду з позовом про визнання укладеним договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури та стягнення пайового внеску. Один із суб’єктів господарювання упродовж тривалого часу ухилявся від виконання покладеного на нього законом обов’язку укладення з органом місцевого самоврядування договору пайової участі та сплати пайового внеску.

«Таким чином, було порушено норми містобудівного законодавства та права територіальної громади, що призвело до ненадходження до місцевого бюджету майже 177 тисяч гривень. Відтак, органами прокуратури у судах різних інстанцій відстояно позицію щодо стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю вказаної суми пайового внеску на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Яворова. На даний час забезпечено реальне виконання цього рішення», – повідомили в обласній прокуратурі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.