На Львівщині під час пожежі згоріла худоба і дві тонни сіна (фото)

Пожежа виникла в селі Новий Витків Радехівського району. Зайнялася дерев'яна господарська будівля, крита бляхою. Про це повідомляє ГУ ДСНС Львівської області.
До місця події негайно виїхали рятувальники 21-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Радехів та 51-го державного пожежно-рятувального поста сел. Лопатин.
«На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до місця виклику, вогонь швидко поширився горючими конструкціями будівлі та охопив її повністю. Власники будівлі повідомили про те, що в середині будівлі знаходяться тварини. Проте на той час тварини вже були без ознак життя. На відстані близько 2 м. знаходився житловий будинок, то ж сили вогнеборців були спрямовані на ліквідацію загорання та попередження перекидання вогню на будинок. О 04:49 пожежу локалізували та о 05:46 повністю ліквідували», - повідомили у ДСНС.
Внаслідок пожежі загинули 2 бики та корова, вогнем знищено господарську будівлю та 2 тонни сіна. До ліквідації пожежі залучили 5 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки. Обставини події встановлюються.