дивись.info

На Львівщині приватні домогосподарства встановили 572 генеруючі установки

На Львівщині приватні домогосподарства встановили 572 генеруючі установки

51 приватне домогосподарство на Львівщині оформило в липні документи на «зелений» тариф. Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Станом на 1 серпня, у Львівській області встановлено 572 генеруючі установки приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання. Загальна встановлена потужність генеруючих установок становить 11,3 МВт.

«Лише у липні цього року 51 приватне домогосподарство області оформило документи на «зелений» тариф для електроенергії, яка вироблятиметься генеруючими установками загальною потужністю 1,25 МВт. Середня потужність встановленої сонячної електростанції становить 24,5 кВт», – повідомили в облдержадміністрації.

У межах «Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки» здійснюється компенсація 10% тіла кредиту (але не більше 25 тисяч гривень) позичальникам, які отримали кредити на встановлення приватних сонячних електростанцій, на що в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено один мільйон гривень», – повідомили в облдержадміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.