дивись.info

У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль з шахів

У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль з шахів
Фото з відкритих джерел.

З 17 по 22 серпня вже вчетверте відбуватиметься найсильніший шаховий фестиваль в Україні – «Відкритий кубок Львова зі шахів». Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

В рамках кубка відбудеться три турніри – в класичні шахи гратимуть шахісти усіх рівнів – від гросмейстера до початківця, а також усіх вікових категорій; в швидкі шахи спортсмени до 10 років та від 11 до 65+ змагатимуться окремо.

«У класиці вже підтвердили свою участь понад дві сотні учасників, серед яких 19 міжнародних гросмейстерів, понад 20 міжнародних майстрів, 40 майстрів України і стільки ж КМС, які представлятимуть 20 закордонних федерацій та Україну. У рапіді планують взяти учать близько 300 учасників. Є учасники з усіх регіонів України та шахісти з Бельгії, Ісландії, Чехії, Польщі, Росії, Болгарії, Словаччини, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Азербайджану, Туреччини, Латвії, Литви, Хорватії, Швеції, Великої Британії, Німеччини, Угорщини», – повідомили у ЛМР.

Окрім можливості позмагатися за значний призовий фонд, який склав 260 тисяч гривень, гравці можуть виконати норми усіх спортивних шахових розрядів, КМС та звань МСУ, ММ та МГ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.