дивись.info

За два тижні у ЛОДА мають напрацювати план дій щодо сміттєперевантажувальної станції на Пластовій

За два тижні у ЛОДА мають напрацювати план дій щодо сміттєперевантажувальної станції на Пластовій

8 серпня відбулась зустріч зацікавлених сторін щодо перспектив будівництва механіко-біологічного комплексу з перезавантаження та переробки твердих побутових відходів у місті Львові на вулиці Пластовій.

Про це повідомили в ЛОДА.

«Проблема будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій є спільною для усіх гілок влади та громадськості, – зауважує Маркіян Мальський. – Спалювання сміття – це дорогий метод поводження з відходами та призведе до значного збільшення тарифу. Інші методики, крім сміттєсортування та сміттєпереробки – малоефективні та сумнівні. А сам бюджет міста обтяжений сотнями мільйонів гривень, які можна було б витратити на щось інше, у тому числі на покращення екології зони, в якій відбуватиметься обробка сміття».

Львівська обласна державна адміністрація напрацює подальший формат та механізм вирішення проблеми поводження з відходами, а самі зустрічі матимуть постійний характер.

За підсумками зустрічі очільник Львівщини пообіцяв через два тижні озвучити подальші кроки на шляху до вирішення цієї проблеми.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.