дивись.info

На Закарпатті працює тимчасовий пункт перетину кордону

На Закарпатті працює тимчасовий пункт перетину кордону

Від учора на українсько-польському кордоні почав функціонувати тимчасовий пункт перетину кордону «Лубня – Волосате». Про це повідомляє сьогодні, 9 серпня, прес-служба ДПСУ.

Кордон відкрили на околиці села Лубня Великоберезнянського району Закарпатської області у рамках відзначення Карпатських Днів добросусідства України та Польщі.

«Пропуск людей здійснюється з 09.00 до 19.00 за дійсними документами на право перетину кордону. Контрольні операції забезпечують прикордонники Чопського загону. Перевірку документів проводять з використанням рухомого комплексу «Гарт-1/П», за допомогою якого інформація про оформлених осіб вноситься до загальної бази даних прикордонного відомства. Пропускні операції здійснюватимуться до 19.00 10 серпня цього року», – повідомили у прес-службі.

За перший день роботи пункту перетину кордону оформлено 255 людей, з них на вибуття з України – 122 людини та на прибуття – 133 людини. Переважну більшість подорожніх становлять громадяни Польщі, це 181 іноземець. Щодо громадян України, то станом на 19.00 8 серпня їх кількість складала 55 людей. Також державний кордон перетнули громадяни Італії, Швеції, США та Канади.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.