дивись.info

США та Україна почали спільний проект у галузі ядерної науки та інженерії

США та Україна почали спільний проект у галузі ядерної науки та інженерії

Україна та Сполучені Штати розпочали спільний проект в сфері освіти і досліджень у галузі сучасної ядерної науки та інженерії. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на прес-службу посольства України в США.

«Відкриваючи конференцію з нагоди початку цього важливого проекту, посол України в США Валерій Чалий звернувся до представників провідних українських та американських університетів і федеральних агентств США, підкресливши важливість розвитку українсько-американських відносин у ядерній сфері, зокрема в обміні знаннями і технологіями для безпечного і ефективного використання мирного атома», – йдеться в повідомленні на сторінці посольства у Facebook.

У рамках заходу посольство України в США представило виставку «50 винаходів, які Україна подарувала світові». Її можна побачити в одному з провідних навчальних закладів США – Університеті Джорджа Вашингтона.

Чалий зазначив, що сьогодні Україна має великий потенціал і потужних фахівців в ядерній сфері, готових застосовувати свої вміння для реалізації спільних з американськими партнерами проектів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.