дивись.info

Вибух на полігоні в Росії призвів до стрибка радіації, доступ у регіон закритий на місяць

Вибух на полігоні в Росії призвів до стрибка радіації, доступ у регіон закритий на місяць

Після вибуху на військовому полігоні в Архангельській області було зафіксовано підвищення радіаційного фону.

В міській адміністрації Сєвєродвінська, де розташований полігон, підтвердили цю інформацію.

За даними адміністрації, о 11:50 за московським часом датчики Автоматизованої системи контролю радіаційного середовища зафіксували підвищення радіаційного фону.

Як повідомляє газета «Фонтанка» з посиланням на начальника відділу забезпечення судноплавства Михайла Цвєткова, район Двінської затоки Білого моря після інциденту на місяць закрили для вільного плавання.

Рішення було прийнято адміністрацією морських портів західної Арктики. Сигнал про закриття затоки був переданий на всі кораблі і судна, які працюють в Білому і Баренцевому морях. За словами заступника капітана морського порту Архангельська Сергія Козуба, акваторія була закрита на вимогу Міністерства оборони Росії.

Експерти, яких опитало видання, припустили, що судно-носій випробовуваної ракети з рідинним двигуном після вибуху і пожежі на борту могло затонути. За їх словами, компоненти ракетного палива, що потрапили у воду, можуть привести до екологічної катастрофи.

Як повідомило Міноборони РФ, вибух у Сєвєродвінську Архангельської області стався при випробуванні рідинної реактивної рухової установки. В результаті події загинули два фахівці, ще шість співробітників Міноборони і підприємства-розробника отримали травми.

 

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.