дивись.info

У парках Львівщини може з’явитися кнопка екстреного виклику поліції

У парках Львівщини може з’явитися кнопка екстреного виклику поліції
Фото: відкриті джерела

Міністерство регіонального розвитку та будівництва пропонує внести у державні будівельні норми пункт про облаштування парків та інших громадських місць кнопками екстреного виклику поліції.

Про це у Фейсбуці повідомляє заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе.

“Друзі, ми наразі переглядаємо норми безпеки у парках. Відтак є пропозиція, яка зараз розглядається – влаштовувати в цих громадських місцях спеціальні бокси із кнопкою екстреного виклику поліції. З чим це пов’язано? Це безпека і постійний зв’язок із працівниками служби у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Тим паче, що у деяких нових парках це вже починають робити. Тому чому б не унормувати це питання і в ДБН?”, – йдеться у повідомленні.

Ідею встановлення кнопок виклику екстреної допомоги в парках підтримали і у Facebook. Практично всі із більше ніж 5 тисяч користувачів, які відреагували на опитування, “ЗА” влаштування кнопок виклику екстреної допомоги у парках. Також багато хто запропонував за можливості облаштувати такі бокси із кнопками системами відеоспостереження або іншого захисту від помилкових викликів поліції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.