дивись.info

АРМА оголосила новий конкурс на управителів двох ТЕЦ на Львівщині

АРМА оголосила новий конкурс на управителів двох ТЕЦ на Львівщині

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило новий конкурс на управителів Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ, кінцевими бенефіціарами яких є брати-народні депутати Ярослав та Богдан Дубневичі. Однак цього разу замість одного управителя шукають чотирьох.

Про це повідомляє прес-служба Нацагентства.

«Строк дії чинного договору управління спливає у вересні цього року. Однак, з метою якісної підготовки обох станцій до опалювального сезону 2019/2020 АРМА вже зараз оголосило новий конкурс на обрання управителів цих ТЕЦ», – йдеться у повідомленні.

Як йдеться в повідомленні, за час управління цими ТЕЦ обладнання станцій було відновлено, а остання аналітика виробничих потужностей свідчить, що обидві ТЕЦ придатні до рентабельної роботи.

Також у Нацагентстві пояснили, що оголосили 4 конкурси, а не один, з декількох причин.

«По-перше, нове законодавство вимагає розмежувати діяльність з виробництва та розподілу енергії. По-друге, досвід управління двома ТЕЦ свідчить, що кожною з них можливо управляти окремо», – додали в АРМА.

Нагадаємо, наприкінці липня працівники Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ перекрили трасу у знак протесту щодо ймовірних проблем з енергопостачанням через несплату компанією ПП «Гарант Енерго М» заборгованостей перед «Нафтогазом» на суму 313 мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.