Львівська «Галичанка» здобула срібні медалі на міжнародному турнірі з гандболу серед жінок

2mistsemizhnarodnyiturnir-eb1931f63e6403509d12df2408f9f481

Львівська «Галичанка» завоювала друге місце на міжнародному турнірі з гандболу серед жінок. Змагання, які отримали статус битви чемпіонів, відбувалися 9−10 серпня у польському місті Кельце. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Участь у змаганнях взяли 5 команд, 3 з яких є чемпіонами гандбольної Суперліги у своїх країнах.

«На шляху до медалей чемпіон України — «Галичанка» — перемогла чемпіона Білорусі — «Гомель» — із рахунком 29:27, польську команду Пйотркув Трибунальський — 25:24, господаря змагань — Корону гандбол Кельце — 30:20, однак поступилася чемпіону Польщі — СПР Люблін — 22:31. У підсумку у львів’янок — друге місце престижного міжнародного старту» - повідомили у прес-службі.