дивись.info

Порошенко: «Я готовий пройти детектор брехні в прямому ефірі «Прямого каналу»

Порошенко: «Я готовий пройти детектор брехні в прямому ефірі «Прямого каналу»

Про те, що на наступному допиті Петра Порошенка слідчі можуть використовувати поліграф, заявив директор ДБР Роман Труба. Натомість Порошенко висловив недовіру ДБР.

«Не виключаємо, що наступний допит буде проведуть з поліграфом. До слова, це зовсім не страшно – всі наші працівники проходять таке психофізіологічне дослідження кожен рік», – написав Труба.

.

Однак Порошенко висловив недовіру таким методам. «Я не довіряю ДБР, я не довіряю їх керівництву, я не вірю в об’єктивність і неупередженість слідства. І в той же час, на «Прямому каналі» на ті питання – а в мене є перелік, які вони хотіли озвучити – я готовий пройти детектор брехні у прямому ефірі», – заявив екс-президент на брифінгу.

Зранку 12 серпня п’ятий президент Петро Порошенко вдруге прийшов на допит до Державного бюро розслідувань. Біля будівлі ДБР на нього чекали 2 мітинги: один за участі прихильників політика; інший — із вимогою засудити Порошенка за звинувачення у привласненні санаторію в Козині. Пізніше стало відомо, що допит тривав дві години.

За даними голови ДБР Романа Труби, оприлюдненому в його Telegram-каналі, бюро має 11 кримінальних проваджень, у яких фігурує Петро Порошенко. У партії Порошенка “Європейська солідарність” заперечують наявність проваджень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.